RROFTE SHQIPERIA ETNIKE
RROFTE SHQIPERIA ETNIKE

Contact

FOTO

QELLIMI I KESAJ FAQE

FAQE INTERESANTE

TE REJA

ALBANIAN FLAG

Realblog

CAMERIA

KOSOVA

TETOVA

ULQINI 


WELCOME TO UNITED STATES OF ALBANIA  1912


KJO FAQE U KRIJUA PER TI TREGUAR BOTES SE E VETMJA ALTERNATIVE ESHTE BASHKIMI I SHQIPERISE NE NJE TE VETME SI NE KOHEN E NGRITJES SE FLAMURIT NE VLORE . KOSOVE ,SHQIPERI,ULQIN,CAMERI,TETOVE,OHER NE NJE SHTET SI NE KOHEN E SKENDERBEUT DHE PAVARESISE.KJO FAQE U KRIJUA NGA LUARDI,ARTANI,ERIONI,ALBI,GENTI QE NDODHEN NE ELBASAN, QELLIMI I KESAJ FAQEJE ESHTE SENSIBILIZIMI I BOTES QE NE BALLKAN NUK KA PAQE PA NJE SHQIPERI TE MADHE DHE UNIKE, PER VITE ME RRADHE SHQIPETARET E KANE PRITUR KETE MOMENT POR KA ARDHUR KOHA QE KJO GJE TE BEHET REALITET. RROFTE USHTRIA CLIRIMTARE KOMBETARE.

Hymni Kombetar

Rreth flamurit të përbashkuar,
Me një dëshirë dhe një qëllim,
Të gjithë Atij duke iu betuar,
Të lidhim besën për shpëtim.

Prej lufte veç ay largohet,
Që është lindur tradhëtor,
Kush është burrë nuk friksohet,
Po vdes, po vdes si një dëshmor.

Në dorë armët do t'i mbajmë,
Të mbrojmë Atdheun në çdo vend,
Të drejtat tona ne s'i ndajmë,
Këtu armiqtë s'kanë vend.

Se Zoti vet e tha me gojë,
Që kombe shuhen përmbi dhè,
Po Shqipëria do të rrojë,
Për te, për te luftojmë ne.

HARTA E RIBASHKUAR E SHQIPERISE


SHQIPERIA E MADHE E VETMJA ALTERNATIVE

PA NJE SHQIPERI ETNIKE NUK KA PAQE NE BALLKAN

Shqipetaret nder vite e kane treguar qe jane nje komb qe kurre nuk i jane dorezuar armikut , dhet ky patriotizem ka bere qe shqipetaret te dalin gjithmone fitimtare kunder pushtuesve dhe armiqve tani ka ardhur koha qe te ngrejme zerin dhe te kerkojme te drejtat tona per nje shqiperi etnike si na e lane te paret tane. kombi shqipetar eshte nje nder kombet me te vjeter ne ballkan . te ngrejme zerin fuqishem te gjithe bashke per te bashkuar shqiperine e madhe dhe etnike si ne kohen e skenderbeut dhe ismail qemalit . rrofte shqiperia etnike .


albanian-hacker-group@hotmail.com

www.unitedstatesofalbania.8m.com

UNITED STATES OF ALBANIA

 

FLAMURI KOMBETAR SHQIPETAR

ALBANIAN FLAG


luard_boy@hotmail.com


UNITED STATES OF ALBANIA   BIG ALBANIAN  RROFTE USHTRIA CLIRIMTARE KOMBETARE